JSME OSTRAVA / Koalice – Strana zelených a Piráti

Ing. Ondřej Polanský

30 let
programátor, člen petičního výboru Ostravica-Textilia.cz
Moravská Ostrava
člen Pirátů
navrhující strana: Piráti

Ondřej Polanský se narodil roku 1984 v Ostravě. V pirátské straně působí od roku 2009, v současnosti jako předseda místního sdružení v Ostravě.

V roce 2003 odmaturoval na SPŠ se zaměřením na elektrotechniku a IT a v roce 2008 ukončil studium Vysoké školy ekonomické v Praze, obor Informatika.

Od roku 2007 pracuje jako konzultant v oblasti datových skladů a business intelligence. Působil v několika velkých IT společnostech a má zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí. V současnosti pracuje jako nezávislý IT konzultant.

Ve volném čase se kromě tradičních sportů jako je cyklistika, turistika či lyžování zatím neúspěšně snaží natočit amatérský film. Zajímá se o kosmologii, fandí novým technologiím a používá Linux.

Otázku vymezení základních lidských práv ve virtuálním světě považuje pro nastupující století za stejně významnou, jako je dnes samotný princip občanské společnosti. Z praktického přístupu k vyvažování práva na soukromí v době Internetu se stává nejvýznamnější zrcadlo stavu svobody a demokracie po celém světě.

Když se pak rozhodoval nad svou aktivní účastí v politice, pirátské hnutí pro něj bylo přirozenou a jedinou možnou volbou.Další kandidáti pro:

Ostrava – město | Moravská Ostrava a Přívoz (č. 12) | Ostrava – Jih | Poruba | Svinov | Vítkovice (č. 6)


Piráti: Transparentní účet a Volební náklady Ostrava


JSME OSTRAVA / Koalice – Strana zelených a Piráti
Design: jarnemec.com (CC BY 3.0 CZ)

NAVRCHOLU.cz