JSME OSTRAVA / Koalice – Strana zelených a Piráti

Mgr. Andrea Hoffmannová Ph.D.

31 let
vysokoškolská pedagožka
Poruba
členka Strany zelených
navrhující strana: SZ

Andrea Hoffmannová (*1983) se narodila a celý život tráví v Ostravě. Je členkou Strany Zelených a kandidovala v Evropských volbách za Moravskoslezský kraj.

Po gymnáziu vystudovala magisterský program učitelství anglického jazyka a společenských věd na Ostravské univerzitě, dále doktorské studium Anglické a americké literatury na Univerzitě Palackého.

Celou svou kariéru věnuje práci s mladými lidmi. Svou profesní dráhu začala jako středoškolská učitelka. Kromě akademického působení na Univerzitě Palackého nyní organizuje workshopy pro učitele a věnuje se vzdělávání dospělých. Se svými studenty připravila již několik desítek divadelních představení v českém i anglickém jazyce. Prosazuje implementaci krásné literatury a dramatických do výuky angličtiny se snahou reformovat české školství. Po Fulbrightově stipendiu v USA dostala nabídku na práci asistentky europoslance, která jí přinesla mnoho zkušeností z nejvyšší politiky, otevřela nové obzory a také potřebu aktivněji zasahovat do politického života naší země. Věří, že je díky svým pracovním i životním zkušenostem a morální konzistencí schopna prosazovat potřeby občanů této země.

Ostrava je pro Andreu Hoffmannovou domovem, který i přes své profesní povinnosti nikdy neopustila a ráda by přispěla svou činností k jeho rozkvětu, větší informovanosti a zapojenosti občanů do rozhodování o každodenních záležitostech chodu města.

www.facebook.com/ahoffmannovaDalší kandidáti pro:

Ostrava – město | Moravská Ostrava a Přívoz (č. 12) | Ostrava – Jih | Poruba | Svinov | Vítkovice (č. 6)


Piráti: Transparentní účet a Volební náklady Ostrava


JSME OSTRAVA / Koalice – Strana zelených a Piráti
Design: jarnemec.com (CC BY 3.0 CZ)

NAVRCHOLU.cz